Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

Liftra Sp. z o.o.

  • Dębogórska 34, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Dębogórska 34

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • regularna kontrola i analiza kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz analiza rentowności produkcji,

  • aktywny udział w procesie zamykania miesiąca, analiza poprawności zapisów księgowych oraz audyt wewnętrzny,

  • przygotowywanie cyklicznych raportów dotyczących bieżącej działalności na potrzeby zarządu oraz innych działów, instytucji zewnętrznych,

  • ścisła współpraca z księgowymi z firm powiązanych,

  • rozwój i usprawnianie stosowanych rozwiązań księgowych w systemie MS BC/NAV,

  • analiza istniejących na rynku rozwiązań IT dla księgowości,

  • monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych,

  • wymagana znajomości systemów ERP, np. Microsoft BC/Navision,

  • solidna wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej,

  • sumienność, dokładność, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • wysokie zdolności analityczne i komunikacyjne.

To oferujemy

  • odpowiedzialną i interesującą pracę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy,

  • niezbędne szkolenia oraz kursy,

  • częściowo sponsorowane ubezpieczenie grupowe Pracownika,

  • możliwość dokształcania języka angielskiego na koszt firmy.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Grupa Liftra zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dostarczaniem rozwiązań dla branży turbin wiatrowych związanych z podnoszeniem i transportem elementów turbin.

Specjalizujemy się w opracowywaniu urządzeń, które rozwiązują specyficzne wyzwania stawiane przez naszych klientów.

Liftra jest zaangażowana w dostarczanie technologii, które obniżają koszty wytworzenia energii dla operatorów turbin wiatrowych na całym świecie.