Oferta pracy

Analityk Finansowy

Onninen Sp. z o. o.O firmie

Onninen Sp. z o. o.

18B

Teolin (pow. łódzki wschodni)

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu budżetów i prognoz krótkoterminowych (rachunek wyników oraz bilans)

  • Współudział w raportowaniu finansowym do centrali grupy kapitałowej

  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych oraz rekomendacja optymalizacji w zakresie wybranych wskaźników

  • Zapewnienie zgodności raportów rachunkowości zarządczej z danymi w sprawozdaniu finansowym

  • Kontrola realizacji budżetu wraz z analizą czynników powstałych odchyleń

  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • Współudział w budowaniu narzędzi kontrolnych

  • Przygotowanie raportów na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)

  • Gruntowna wiedza z zakresu funkcjonowania finansów, analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w dziale księgowości

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel – poziom zaawansowany, Word, Power Point)

  • Dobra znajomość SAP ERP

  • Znajomość VBA, SQL będzie dodatkowym atutem

  • Zaawansowane umiejętności analityczne

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2).

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Otwartość oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i warsztaty

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet benefitów

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca w środowisku międzynarodowym

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Onninen sp. z o.o. to wielobranżowa hurtownia instalacyjna dla profesjonalistów. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Przewiń do profilu firmy