Analityk Finansowy

Moltton

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przegląd i sprawozdawczość zarządcza w zakresie działalności biznesowej spółki w przydzielonym obszarze działalności;

  • Okresowe przygotowywanie raportów i analiz dotyczących przychodów/kosztów/marży w ścisłej współpracy z wewnętrznymi partnerami biznesowymi;

  • Analiza kosztów produkcji oraz udział w przygotowaniu kalkulacji;

  • Dokonywanie wyceny kosztów produktów i utrzymywanie odpowiednich szablonów wycen;

  • Proponowanie usprawnień kosztowych w wycenie produktów i monitorowanie ich wdrażania;

  • Przegląd i modyfikacja danych podstawowych (master data);

  • Budżetowanie, prognozowanie, monitorowanie odchyleń;

  • Optymalizacja modelu raportowania z wykorzystaniem automatyzacji;

  • Weryfikacja kompletności księgowań finansowych procesów produkcyjnych;

  • Terminowe i skuteczne wdrażanie zmian wymaganych przez działy operacyjne;

  • Współpraca z księgowością w zakresie zamknięcia miesiąca i sporządzania sprawozdań finansowych;

  • Przygotowywanie doraźnych analiz w zależności od potrzeb, również na potrzeby księgowości grupy;

Wymagania pracodawcy

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu lub finansach;

  • praktyczną znajomość systemu SAP

  • bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • dokładny i uporządkowany styl pracy

  • umiejętność pracy z dużymi ilościami danych, wykazywanie się dobrymi zdolnościami analitycznymi

  • Praktyczna wiedza z zakresu analizy kosztów produkcji, budżetowania, prognozowania oraz monitorowania odchyleń

Pracodawca oferuje

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Oferujemy Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - w pakiecie żywieniowe paczki świąteczne, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, pożyczki pracownicze,

  • Organizujemy firmowe oraz zespołowe imprezy integracyjne,

  • Oferujemy możliwość zakupu naszych produktów po atrakcyjnych cenach

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy