Oferta pracy

Analityk Finansowy w Pionie Finansów

Cyfrowy Polsat S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie raportowania rozliczeniowego do dostawców treści i bieżące monitorowanie stanu tych rozliczeń

  • Uczestnictwo w procesie opiniowania i weryfikacji pod kątem finansowym i rozliczeniowym umów z dostawcami treści

  • Wsparcie w opracowywaniu okresowych raportów i analiz finansowych na potrzeby Zarządu

  • Udział w procesie wdrażania nowych projektów biznesowych

  • Weryfikacja poprawności danych w systemach finansowych

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii, może być student ostatniego roku, lub w trakcie studiów

  • Wskazane doświadczenie w obszarze finansów lub analiz

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków

  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi

  • Zdobywanie wiedzy od Specjalistów oraz cenne doświadczenie

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne