Oferta pracy

Analityk Finansowy

Grupa Kapitałowa ŻywiecO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Koordynacja procesu przygotowania budżetu rocznego oraz estymacji kroczących (Rolling Forecast)
  • Przygotowywanie raportów i analiz finansowych ad hoc, tym analiz strategicznych
  • Opracowywanie na zlecenie Kontrolera Komercyjnego kalkulacji, analiz rentowności działań, biznes planów w oparciu o przygotowane założenia
  • Uczestnictwo w projektach usprawniania procesów kontrolingowych (w tym: planowania, raportowania i kontroli)

Czego poszukujemy:

  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków z dużych baz danych
  • Minimum 4-letniego doświadczenia w obszarach: kontrolingu, analiz finansowych, audytu lub pokrewnych
  • Biegła znajomość Excela oraz Power Point
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
  • Mile widziane doświadczenie w stosowaniu metodyki Agile
  • Duży atut to znajomość SAP BI, Power Pivot, Power BI

W naszej paczce benefitów są:

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Działania rozwojowe
  • Program motywacyjny dla Sprzedaży
  • SHE day: dzień bezpieczeństwa i zdrowia

Klikając „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach oraz w tym w formularzu aplikacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy