Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Analityk Finansowy

EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Jana Pawła II 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentów związanych z nieruchomościami tj. umowy najmu, dokumenty zabezpieczeń do umów najmu, rozliczenia opłat serwisowych, budżety kosztów operacyjnych, dokumenty finansowe, etc.

  • Koordynacja oraz przeprocesowanie procesu „due diligence”

  • Tworzenie modeli finansowych, analiz oraz raportów

  • Analiza i benchmarkowanie obrotów generowanych przez najemców oraz odwiedzalności centrów handlowych

  • Tworzenie oraz bieżąca aktualizacja baz danych najemców w oparciu o dokumenty źródłowe oraz pakietów finansowych obrazujących nieruchomości.

  • Wizytowanie i analiza obiektów w rzeczywistości (podróżowanie po całej Polsce).

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów (kierunki ścisłe: matematyka, fizyka, itp.)

  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Podzielność uwagi i umiejętność równoległego opracowania kilku zadań

  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć uczenia się nowych rzeczy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • dostęp do platformy grywalizacyjnej z atrakcyjną kafeterią