Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Finansowy

EDINA Vetcare Group S.AO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w budowaniu i rozwijaniu pierwszej w Polsce sieci weterynaryjnej, to aplikuj do nas!

Poszukujemy osób, które przejawiają inicjatywę, są wielozadaniowe, posiadają zdolność logicznego myślenia, potrafią wyciągać syntetyczne wnioski oraz rozumieją zagadnienia w obszarze finansów przedsiębiorstw.

Zadania i obowiązki na stanowisku:

  • Budowa modeli finansowych
  • Udział w procesie budżetowania
  • Udział w procesie rozliczeń prowizyjnych
  • Wsparcie w procesach due diligence
  • Współpraca z działem księgowości i kierownikami poszczególnych departamentów
  • Tworzenie i rozwijanie narzędzi raportowych
  • Sporządzanie raportów zarządczych i innych zleconych analiz ad hoc

Wymagania dotyczące kandydata:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w controllingu finansowym/operacyjnym lub działach analitycznych
  • Praktyczna wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw
  • Umiejętność tworzenia modeli finansowych (krótko i długookresowych)
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu
  • Automotywacja
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana praktyczna znajomość MS SQL oraz systemu Comarch Optima/BI

Zapewniamy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się organizacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt gospodarczy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EDINA Vetcare Group S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne