Oferta pracy

Analityk Finansowy

MKM SupportO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
MKM SUPPORT
DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY
NR CERTYFIKATU 5406

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w dynamicznie rozwijającym się Funduszu Inwestycyjnym działającym w obszarze Real Estate na stanowisku:
Analityk FinansowyNumer ref.: Nr referencyjny: AF/2833/2021

Opis stanowiska:

  • tworzenie modeli finansowych i analiz;
  • sporządzanie budżetów inwestycji oraz nadzór nad ich realizacją;
  • analiza przepływów pieniężnych projektów;
  • ocena opłacalności inwestycji;
  • udział w tworzeniu raportów oraz analiza sprawozdań finansowych;
  • tworzenie biznes planów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie Finansów/Rachunkowości/Ekonomii;
  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze analizy finansowej lub kontrolingu;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C1) – kryterium obowiązkowe – praca w tym języku na porządku dziennym;
  • biegła znajomość programu Excel.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • rozwój zawodowy w błyskawicznie rozwijającym się Funduszu Inwestycyjnym zarządzanym przez wybitnych specjalistów z branży Real Estate.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest MKM Support Maria Odorowicz (ul. Oboźna 7, lok. 32, 00-332, Warszawa), moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę MKM Support Maria Odorowicz ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332, Warszawa).””

Dodatkowa informacja dla Kandydatów:
Administratorem danych osobowych kandydatów udostępniających swoje dokumenty aplikacyjne dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Maria Odorowicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MKM Support Maria Odorowicz, ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332, Warszawa. Kandydatom przysługuje prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne