Oferta pracy

Analityk Finansowy

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowywaniu budżetu rocznego, prognoz finansowych, rachunku wyników, bilansu i cash flow,

  • Kontrola odchyleń od założonego budżetu oraz analiza przyczyn ich powstawania,

  • Przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych oraz cyklicznych raportów zarządczych,

  • Bieżący monitoring wskaźników, przygotowywanie analiz ad hoc na potrzeby Zarządu,

  • Kontrola poprawności: księgowań, rozliczania transakcji itp.

  • Tworzenie rezerw przychodowych oraz kosztowych,

  • Kontrola płynności finansowej spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze controllingu finansowego w branży FMCG,

  • Bardzo wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • Biegła znajomość MS Excel, PowerPoint,

  • Mile widziana znajomość VBA,

  • Dokładność i skrupulatność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za dostarczone dane,

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość.

To oferujemy

  • Swobodę działania i możliwość tworzenia nowej jakości,

  • Realny wpływ na biznes,

  • Fajny zespół chętny do pracy i nauki,

  • Dostęp do pakietu benefitów,

  • Pracę w organizacji, która ma pięknie wartości, ogromny potencjał do rozwoju i świetne produkty.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy