Oferta pracy

Analityk Finansowy

Unum Życie TUiR S.A.O firmie

Unum Życie TUiR S.A.

aleja Jana Pawła II 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów z obszaru sprawozdawczości finansowej i zarządczej

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych

  • Czynny udział w przygotowaniu budżetu oraz kontroli jego realizacji

  • Przygotowywanie analiz i prognoz finansowych

  • Kontrola kosztów

  • Realizacja innych zadań i projektów Zespołu Kontrolingu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne / nauki ścisłe (mi.in. ekonomia, finanse, rachunkowość, metody ilościowe, ekonometria, matematyka)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku z obszaru finansów (audyt / kontroling / sprawozdawczość) – minimum 2 lata

  • Zdolność myślenia analitycznego i wyciągania wniosków

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację

  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Otwartość na rozwój zawodowy oraz chęć pogłębiania wiedzy z zakresu kontrolingu

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym Zespole w międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez realizację interesujących i ambitnych zadań oraz projektów w obszarze finansów

  • Możliwość awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • umowę o pracę

  • biuro w centrum miasta

  • system kafeteryjny

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

  • Globalna firma, 170 lat

  • 10000 profesjonalistów

  • Pracodawca Roku Etyczna Firma