Oferta pracy

Analityk Finansowy

Instytut Adama MickiewiczaO firmie

  • Mokotowska 25, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Instytut Adama Mickiewicza

Mokotowska 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie budżetowania oraz planowania finansowego Instytutu,

  • sporządzanie analiz,

  • raportowanie wyników,

  • kontrolę wykonania budżetu oraz analizę odchyleń,

  • przygotowywanie prezentacji dla celów zarządczych,

  • wsparcie działu księgowego w obszarach związanych z raportowaniem,

  • udział w pracach zmierzających do optymalizację procesów,

  • rozwój narzędzi analitycznych i raportowych.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia na stanowisku finansowo-analitycznym,

  • wyższego wykształcenia z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii,

  • znajomości Excel-a na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,

  • umiejętności analitycznych, wnikliwości, dbałości o szczegóły, dokładności,

  • umiejętności pracy w zespole i elastyczności,

  • wysokiej kultury osobistej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wsparcie w rozwoju kompetencji (np. możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych),

  • dobre relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych pracowników,

  • zdobywanie nowych ciekawych doświadczeń w instytucji realizującej projekty międzynarodowe w obszarze kultury i sztuki.

O nas

Instytut Adama Mickiewicza jest narodową instytucją kultury, której misją jest budowa i komunikacja wymiaru kulturalnego marki Polska poprzez aktywny udział w międzynarodowej wymianie kulturalnej. Instytut zrealizował i realizuje projekty kulturalne w 70 krajach na 5 kontynentach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji, Izraelu, krajach Beneluksu, Hiszpanii, Austrii, Szwecji, Francji, Niemczech, Turcji, USA, na Ukrainie, Litwie, a także w Algierii, Maroku, Indiach, Japonii i Chinach. W ramach dotychczas zrealizowanych działań IAM zaprezentował blisko 5 550 wydarzeń, które obejrzało blisko 52 miliony widzów na pięciu kontynentach. Wszystkie projekty prowadzone przez Instytut sygnowane są flagową marką Culture.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.