Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Finansowy

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży bankowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk FinansowyNumer ref.: Ana/34/04/2021/MR-O&T

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie analiz finansowych w zakresie planowania i prognozowania wydatków
  • Analiza wariancji
  • Generowanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Udział w pracach zmierzających do optymalizację procesów,
  • Rozwój narzędzi analitycznych i raportowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenia w obszarze prowadzenie analizy wydatków
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim na poziomie zaawansowanym
  • Zaawansowana obsługa MS Excel oraz znajomość programów księgowych
  • Rozbudowane umiejętności analityczne
  • Inicjatywa i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o profilu bankowym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kim jesteśmy?

Od 23 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami. U nas nigdy nie będziesz pracował z zasobami ludzkimi, a z ludźmi.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne