Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Finansowy

TVN Grupa DiscoveryO firmie

  • Wiertnicza 166, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TVN Grupa Discovery

Wiertnicza 166

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zespołu Kontrolingu w zakresie kontroli budżetowej wyodrębnionych obszarów P&L.

  • Uczestniczenie w procesach prognozowania i budżetowania.

  • Przygotowywanie bieżących analiz i raportów oraz opartych o nie rekomendacji na potrzeby CFO.

  • Efektywna komunikacja oraz aktywne wsparcie z poziomu finansów wybranych części biznesu (business support function).

Nasze wymagania

  • 3-4 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branżach usługowych (np. Media, IT, Finanse -  mile widziane).

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym (preferowani absolwenci uczelni ekonomicznych lub z kwalifikacjami CFA/CIMA/ACCA).

  • Ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów, terminowość, dokładność i cierpliwość.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Access).

  • Znajomość języka SQL oraz zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery.

  • Możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów.

  • Przyjazną atmosferę pracy – TVN został wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • karta sportowa