Oferta pracy

Analityk Finansowy

innogy Polska S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w przygotowaniu budżetu, prognoz, planu wieloletniego oraz kontroli ich realizacji

  • uczestniczenie w procesie raportowania wyników do grupy, rozumienie i komentowanie przesyłanych materiałów

  • przygotowywanie standardowych raportów na potrzeby klienta wewnętrznego

  • sporządzanie standardowych raportów oraz analiz i zestawień na potrzeby monitorowania kosztów i przychodów Spółki

  • wspieranie procesu zamknięcia miesiąca

  • doskonalenie, rozwój i rozbudowa narzędzi analitycznych

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe z zakresu Finansów, Rachunkowości zarządczej i finansowej

  • posiadasz 1-2 lata doświadczenia w pracy w kontrolingu, analizie finansowej lub biznesowej

  • biegle posługujesz się MS Office, w szczególności MS Excel

  • potrafisz poruszać się w systemie SAP - moduły CO i FI

  • dobrze znasz język angielski (w mowie i piśmie)

  • masz umiejętności szybkiego reagowania na potrzeby biznesu

  • charakteryzują Cię bardzo dobre umiejętności analityczne oraz zdolności komunikacyjne

  • jesteś dokładny/a, sumienny/a i samodzielny/a

To oferujemy

  • dwie premie w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • dwa dodatkowe dni wolne

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • kafeterię benefitów

  • kartę multisport

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • konkursy pracownicze

innogy Polska to kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb energetycznych w firmach i domach. Oferujemy szerokie portfolio innowacyjnych produktów i usług oraz angażujemy się w rozwój energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Przewiń do profilu firmy