Analityk Finansowy

GeneraliO firmie

  • Postępu 15B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 13 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Generali

Postępu 15B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wyników finansowych spółek grupy Generali oraz przygotowywanie informacji zarządczej

  • Przygotowywanie raportów i prezentacji danych finansowych

  • Przygotowywanie planów i projekcji finansowych

  • Udział w pracach projektowych oraz rozwoju narzędzi informacji zarządczej

  • Wdrażanie rozwiązań zapewniających lepszą organizację działań biznesowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w dziale analiz lub w audycie jednostek sektora finansowego. Mile widziane doświadczenie zdobyte w branży ubezpieczeniowej

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse, Matematyka, Ekonomia

  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej, rachunkowości zakładów ubezpieczeń oraz ugruntowana wiedza z zakresu finansów

  • Biegła znajomość MS Office, w szczególności MS Excel i MS Access

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tak się u nas pracuje