Oferta pracy

Analityk Finansowy

Kochański & Partners Sp.k.

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie raportów finansowych

  • analiza i interpretacja odchyleń wyników (aktualne/prognoza/budżet);

  • bieżąca kontrola i analiza budżetów

  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz finansowych

  • wdrażanie planów budżetowych firmy

  • analiza stopy zwrotu z inwestycji

  • udział w spotkaniach controllingowych

  • bieżące zadania i współpraca z zespołem księgowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki i terminowość

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta

  • stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • dofinansowanie do pakietu sportowego

  • opiekę medyczną na poziomie VIP

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem

  • zdefiniowaną ścieżką kariery

  • udział w firmowych inicjatywach sportowych

  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego

Tam, gdzie postęp spotyka się z doświadczeniem i wiedzą, powstają innowacyjne rozwiązania prawne zapewniające naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. W obliczu wyzwań stale zmieniającego się świata nie stoimy w miejscu – robimy pewny krok ku przyszłości.

Poznaj Kochański & Partners – firmę prawniczą jutra.

Przewiń do profilu firmy