Oferta pracy

Analityk Finansowy

Smartney Sp. z o.o.

  • Krakowiaków 46, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Krakowiaków 46

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowa modeli finansowych służących do prognozowania wyników

  • Budowa narzędzi umożliwiających analizę rentowności nowych produktów

  • Budowa i rozwój narzędzi analitycznych służących do mierzenia bieżącej efektywności spółki

  • Rozwój narzędzi analitycznych wykorzystywanych przez spółkę

  • Analityczne wsparcie w procesie budżetowania

  • Tworzenie i rozwój raportów zgodnych ze standardami Grupy (bankowej)

  • Cykliczne raportowanie do wewnętrznych i zewnętrznych odbiorców

  • Analiza danych źródłowych w celu identyfikacji czynników generujących odchylenia od oczekiwanych wyników

  • Udział z ramienia finansów na etapie analizy, wdrożenia i testów nowych inicjatyw/projektów biznesowych

  • Wsparcie innych zespołów w zakresie dotyczącym aspektów finansowych

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, matematyka, informatyka)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Co najmniej podstawowa znajomość VBA i chęć jej rozwoju

  • Znajomość SQL pozwalająca na samodzielne przygotowanie danych do analiz

  • Umiejętności pracy z dużą ilością źródeł danych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży finansowej

  • Podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny Consumer Finance

  • Benefity

  • STAŁE WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • KOMFORTOWE MIEJSCE PRACY

  • MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI WŁASNYCH POMYSŁÓW I ROZWIĄZAŃ

  • KARTA MULTISPORT

  • PRYWATNE UBEZPIECZENIE ORAZ PAKIET MEDYCZNY

  • PRZYJAZNA ATMOSFERA W ZGRANYM ZESPOLE

  • OWOCE W PRACY

  • LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

  • W SMARTNEY MOŻESZ BYĆ SOBĄ

SMARTNEY SP. Z O.O.

Smartney to nowa firma z sektora FinTech należąca do francuskiej GRUPY ONEY BANK.

Przewiń do profilu firmy

Misją Analityka Finansowego będzie zapewnienie dostępu do wiarygodnych i szczegółowych danych, odpowiadać będzie za terminowe raportowanie oraz wsparcie analityczne innych zespołów.