Oferta pracy

Analityk Finansowy

Cyfrowy Polsat S.A.

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowaniu planów, budżetów i prognoz finansowych oraz monitorowanie ich realizacji;

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, kontrola poprawności ewidencji zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych;

  • Przygotowywania raportów, zestawień i analiz finansowych wraz z rekomendacjami;

  • Wsparcie partnerów biznesowych w lepszym rozumieniu finansowej strony raportów, projektów i analiz;

  • Wsparcie przy tworzeniu informacji zarządczej oraz materiałów decyzyjnych;

  • Samodzielne prowadzenie projektu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia);

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność formułowania wniosków;

  • Wiedza z zakresu finansów i rachunkowości (doświadczenie zawodowe w obszarze finansów będzie dodatkowym atutem);

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny;

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów i poszukiwaniu rozwiązań;

  • Dokładność, terminowość, zaangażowanie i otwartość na współpracę;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP oraz programowania w VBA.

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej Grupie Kapitałowej w kraju;

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;

  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne