Oferta pracy

Analityk finansowy

Admad Limited

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 3

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca z budżetem – sporządzanie, kontrola, analiza odchyleń.

  • Analizowanie działań marketingowych organizacji oraz ich wyników.

  • Sporządzanie raportów i planów finansowych spółki.

  • Ścisłą współpracę z działem księgowości i działem kadrowym.

  • Tworzenie działu controllingu i optymalizacja istniejących procesów finansowych

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Interesuje Cię branża marketingowa i chcesz analizować wyniki kampanii performance.

  • Chcesz w przyszłości być liderem zespołu.

  • Znasz bardzo dobrze Excela (zagnieżdżanie funkcji, dodatkowy plus z VBA).

  • Przygotowywanie raportów finansowych to Twoja codzienność.

  • Znasz z praktyki program Comarch Optima.

  • Praca z budżetami to coś co lubisz robić.

  • Charakteryzuje Cię dokładność i samodzielność

To oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia.

  • Biuro w centrum Warszawy (Plac Piłsudskiego 3)

  • Samodzielne stanowisko z możliwościami rozwoju.

  • Realny wpływ na biznes.

  • Zespół, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniami.

  • Benefity (Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karta Multisport

Admad Limited to nowoczesna agencja Performace Marketingu. Działamy kreatywnie i skutecznie. Dzięki temu proponujemy rozwiązania, które są efektywne i pomagają osiągać wyznaczone cele biznesowe. Tworzymy wiele rozwiązań wspierających obsługę i optymalizację kampanii marketingowych w Internecie.

Działamy na coraz większą skalę, a dzięki temu nasza organizacja prężnie się rozwija.

Na pierwszym miejscu pozostaje dla nas zgrany i efektywny zespół. Nasi specjaliści uwielbiają zespołowe burze mózgów i rodzinną atmosferę panującą w naszym biurze. Obecnie szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy