Oferta pracy

Analityk Finansowy

innogy Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności inwestycji oraz nowych działalności lub produktów

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu budżetu, forecastów, planu wieloletniego oraz kontroli ich realizacji

  • Wyjaśnianie odchyleń, identyfikacja oraz ocena szans i zagrożeń oraz zapewnianie poprawności i spójności danych finansowych

  • Prowadzenie spotkań z Zarządem - omawianie bieżących wyników, prognoz i ocen rentowności projektów

  • Wspieranie procesów zamknięcia miesiąca przy współpracy z audytorami i Działem Księgowości

  • Przygotowanie analiz ad hoc na potrzeby kierownictwa firmy

  • Doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu kontrolingu/rachunkowości zarządczej lub księgowości

  • Min. 3 lata doświadczenia w controllingu

  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości

  • Wiedza z zakresu kalkulacji oceny opłacalności inwestycji i rentowności produktów

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Biegła znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby biznesu

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz zdolności komunikacyjne

  • Dokładność, sumienność i samodzielność

Mile widziane

  • znajomość SAP

To oferujemy

✔ dwie premie w roku

✔ dwa dodatkowe dni wolne w roku

✔ kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

✔ kafeterię benefitów

✔ dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

✔ extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

✔ karta multisport

✔ opiekę medyczną

✔ sekcje sportowe

✔ konkursy pracownicze

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Przewiń do profilu firmy