Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Finansowy

Aviva

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie raportowania miesięcznego w Grupie (monitorowanie wykonania budżetu w różnych obszarach).

  • Cykliczna analiza danych (koszty, sprzedaż, prowizje, procesy operacyjne, portfel polis).

  • Monitorowanie wykonania benefitów i kosztów poszczególnych inicjatyw; mierzenie i raportowanie KPIs finansowych.

  • Wsparcie rozliczeń z dystrybutorami. Przygotowywanie arkuszy rozliczeniowych.

  • Udział w procesie budżetowania i planowania finansowego spółki.

  • Przygotowywanie raportów zarządczych dla kadry zarządzającej firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe matematyczne/ekonomiczne z zakresu finansów i/lub księgowości lub w trakcie studiów.

  • Doświadczenie w obszarze finansów na podobnym stanowisku mile widziane.

  • Umiejętność analizy danych systemowych.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Excel, (VBA, SQL).

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Zdolności analityczne, komunikatywność.

  • Skrupulatność, dokładność.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Kafeteryjny system benefitów.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie.

  • Zniżki na ubezpieczenia.

  • Zdalne konsultacje medyczne.

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.

  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański).

  • Programy wellbeingowe.

  • Dostęp do platform e-learningowych.

  • Środowisko pracy wspierające różnorodność.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Aviva

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi i wdrażać ciekawe projekty – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy