Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Finansowy

Portfel Inwestycyjny sp. z o.o.

  • Smocza 27, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Smocza 27

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego oraz planów wieloletnich;

  • Monitoring realizacji budżetu oraz analiza jego odchyleń;

  • Analiza rentowności dostępnych oraz nowych produktów;

  • Tworzenie modeli finansowych;

  • Ścisła współpraca z Działem Kontrolingu oraz Dyrektorem Finansowym;

Nasze wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

Wykształcenia wyższego w zakresie finansów, rachunkowości, ekonomii;

Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;

Znajomości Ustawy o Rachunkowości;

Znajomości języka angielskiego;

Umiejętności obsługi MS Office;

Umiejętności samodzielnej pracy;

Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia;

To oferujemy

Od nas możesz oczekiwać:

Stabilnego zatrudnienia;

Miłej atmosfery i wsparcia zgranego zespołu;

Spotkań integracyjnych;

Możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego;

Serdecznego przyjęcia w zespole;

O nas

Od 12 lat aktywnie działamy na rynku, poprzez inwestowani i  zarządzanie szeregiem inwestycji.  Dbamy o najwyższą jakość budowanych przez nas inwestycji. Obecnie do naszego zespołu rekrutujemy na stanowisko: