Logo Pracuj.pl

Analityk Finansowy

ORPEA PolskaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ORPEA Polska

Prosta 69

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zamykanie miesiąca: przygotowywanie comiesięcznego raportowania, uzgadnianie wyniku, zakładanie rezerw,
  • kontrola sprzedaży: raportowanie sprzedaży komercyjnej i analiza jej kompletności, raportowanie sprzedaży NFZ,
  • zarządzanie matrycą alokacji kosztów na potrzeby Standardu Rachunku Kosztów,
  • zarządzanie narzędziem do prognozy i analizy wynagrodzeń,
  • ścisła współpraca z kontrolerem finansowym w okresie budżetowania,
  • ścisła współpraca z działem operacyjnym – wspieranie w zakresie analiz finansowych,
  • kontrola poprawności danych w dedykowanych systemach/ wdrażanie nowych systemów,
  • rozwijanie raportowania zgodnie z aktualnymi potrzebami spółki,
  • wykonywanie analiz ad hoc na potrzeby zarządu spółki i grupy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku ekonomicznym/finansowym,
  • min. 1 rok doświadczania w pracy w dziale finansów
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość programu Excel i chęci rozwijania dalszych umiejętności,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace na pełen etat,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia i wiedzy z zakresu finansów i kontrolingu,
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji (rondo Daszyńskiego), możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz prywatne ubezpieczenie zdrowotne + dodatkowe benefity
  • szkolenia zewnętrzne oraz dofinansowanie nauki języków obcych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Orpea Polska jest częścią sieci ORPEA Group – europejskiego lidera w opiece senioralnej, obecnego w ponad 20 krajach na całym świecie, którego roczne obroty sięgają 4 mld EUR. W Polsce Orpea rozwija swój biznes od 6 lat, dostarczając wysokiej jakości opiekę nad osobami starszymi w nowoczesnych domach opieki senioralnej i klinikach specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej.

Analityk Finansowy, Prosta 69, Wola, Warszawa