Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Finansowy

UPC Polska

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza finansowa i biznesowa P&L UPC oraz grupy PLAY po stronie przychodów, kosztów bezpośrednich, OPEX i CAPEX w zespole kontrolingu UPC & PLAY

  • Uczestniczenie w procesie raportowania danych finansowych

  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania P&L Grupy PLAY

  • Współpraca z działami operacyjnymi w zakresie pozyskiwania i weryfikacji danych, wspieranie oraz rozwiązywanie bieżących zagadnień związanych z obszarem przychodów i kosztów

  • Współtworzenie połączonego zespołu kontrolingu w ramach Grupy PLAY & UPC i udział w procesie integracji dwóch firm

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w obszarze analiz biznesowych, , finansowych

  • Masz elastyczne podejście do wykonywanych zadań z różnych obszarów

  • Porozumiewasz się swobodnie w j. angielskim

  • Bardzo dobrze znasz MS Excel

  • Bierzesz odpowiedzialność, jesteś osobą zaangażowaną, podejmującą wyzwania i łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawe wyzwania biznesowe

  • Otwartą kulturę organizacyjną

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Pracę w dobrej atmosferze z wspierającym zespołem

  • Świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, pakiet usług UPC)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy