Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

TMS Inwestycje Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zestawień i raportów zarządczych, w tym podsumowań wyników w ramach finansowego zamknięcia miesiąca

  • Planowanie i monitorowanie płynności finansowej

  • Wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi kontrolingowych w celu optymalizacji i automatyzacji procesów finansowych, księgowych i operacyjnych

  • Analiza rentowności projektów

  • Optymalizacja kosztów

  • Kontrola, analiza i akceptacja bieżących wydatków, umów oraz rozliczeń z kontrahentami i współpracownikami

  • Bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych

  • Wsparcie procesów analitycznych w obszarze zamknięcia miesiąca / roku bilansowego

  • Bieżąca współpraca z Działem Księgowości, Kadr i Kancelariami Prawno-Podatkowymi

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe – kierunki ekonomia / finanse / rachunkowość

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office, w tym biegła Excel

  • Znajomość oprogramowania Optima będzie dodatkowym atutem

  • Dokładność, terminowość, uczciwość, samodzielność, komunikatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra organizacji pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania i umiejętności pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w branży hotelarsko-gastronomicznej i audycie

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku na podstawie umowy o pracę

  • Udział w ciekawych projektach i możliwość rozwoju

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • Benefity, w tym opiekę medyczną

Jesteśmy zespołem doradców i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem we wszystkich obszarach związanych z hotelarstwem. Członkowie naszego zespołu brali udział w powstawaniu i zarządzaniu zróżnicowanymi projektami, zarówno dużych miejskich hoteli sieciowych, górskich i nadmorskich resortów, renomowanych hoteli SPA oraz kameralnych obiektów butikowych. Znamy, uczestniczymy i zarządzamy procesami zachodzącymi od momentu intencji, przez pomysł na inwestycję hotelową, jej zaplanowanie, po realizacje budowy i wyposażania oraz uruchomienie i prowadzenie działalności hotelowej.

Przewiń do profilu firmy