Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

Wolante Investments Spółka z o.o.

Franciszka Klimczaka 1

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w sporządzaniu cyklicznych raportów i analiz finansowych

  • wspieranie procesu raportowania miesięcznego, kwartalnego i rocznego

  • kontrola bieżących kosztów operacyjnych

  • współpraca z Działem Księgowości i kierownikami poszczególnych działów

  • bieżąca współpraca z Funduszem Inwestycyjnym

  • utrzymywanie narzędzi kontrolingowych oraz procedur

  • współudział w procesie budowania modeli finansowych, narzędzi do zbierania danych i ich raportowania, tworzenie dashboardów w BI

  • bieżące monitorowanie projektów inwestycyjnych oraz ich raportowanie

  • monitorowanie obiegu dokumentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, matematyka, zarządzanie)

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze kontrolingu finansowego, analiz danych finansowych, księgowości (będzie dodatkowym atutem)

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel

  • znajomość rachunkowości w zakresie kontrolingu zarządczego

  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • doskonała organizacja pracy własnej, wielozadaniowość

  • wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność tworzenia prezentacji w PP

  • dokładność, terminowość i wysokie poczucie odpowiedzialności

To oferujemy

  • indywidulanie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju kompetencji

  • udział w rozwoju standardów i narzędzi kontrolingowych w organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Wolante Investments Sp. z o.o. jest właścicielem portalu technologicznego apaczka.pl, będącego liderem w segmencie B2B od ponad 12 lat. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie procesów wysyłkowych, oferujemy szeroki zakres usług kurierskich oraz dedykowanych usług własnych dla firm. Oferowane przez nas rozwiązania są wykorzystywane przez firmy z branży e-commerce, duże podmioty typu marketplace, ale również niewielkie firmy nadające kilkanaście przesyłek miesięcznie.

Naszą ambicją jest dalszy dynamiczny rozwój w obszarze proponowanych usług. Ważnym elementem naszej strategii biznesowej jest rozwój kompetencji naszego zespołu pracowników. Zapewniamy dostęp do szkoleń, możliwość uczenia się u ekspertów z wielu działów firmy, wyjazdy integracyjne, a benefity typu opieka medyczna są oczywistością. Wierzymy, że dzięki prężnie działającemu biznesowi oraz zaangażowanemu zespołowi uda się nam osiągnąć ambitne cele.

Przewiń do profilu firmy