Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

Genprox Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w projektach due diligence finansowego, Wycen oraz Controllingu i BI,

  • Analiza finansowa spółek oraz projektów inwestycyjnych,

  • Nadzorowanie procesu kompletowania dokumentacji w VDR,

  • Szczegółowa analiza dokumentacji przekazanej przez badane spółki,

  • Współtworzenie modeli finansowych na potrzeby oceny badanych spółek i projektów inwestycyjnych,

  • Uczestnictwo w spotkaniach i telekonferencjach oraz bieżąca komunikacja z klientami,

  • Bieżąca współpraca z działami merytorycznymi badanych spółek tj. działem księgowości, audytorami oraz biznesem,

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu raportu z badania due diligence finansowego lub wyceny projektów inwestycyjnych,

  • Weryfikacja modelu controlingu / rachunkowości zarządczej w badanych spółkach oraz analiza danych źródłowych z systemów finansowych celem opracowania optymalnego modelu danych (projekty restrukturyzacji finansów),

  • Monitorowanie działań spółek portfelowych funduszy VC w zakresie zgodności ich działania z biznes planem,

  • Przygotowywanie prognoz przepływów pieniężnych, przychodów oraz kosztów,

  • Przygotowywanie różnego rodzaju analiz ad-hoc.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy – preferowane doświadczenie w firmie doradczej, corporate finance, bankowości inwestycyjnej, private equity, doradztwie strategicznym, audycie, bankowości korporacyjnej lub domu maklerskim,

  • Doświadczenie w zakresie opracowania prognoz finansowych i budowy modeli finansowych oraz modeli controllingu finansowego,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Bardzo dobra umiejętność formułowania wniosków na podstawie przeprowadzonej analizy danych,

  • Biegłość w Excelu oraz mile widziana dobra znajomość VBA, baz danych i narzędzi BI.

To oferujemy

  • dynamicznie rozwijająca się firma

  • możliwość zaangażowania w inne projekty doradcze

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

  • zgrany zespół i otwarty management team

  • pracę w nowoczesnym biurze

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

Genprox dostarcza specjalistyczne usługi doradcze i finansowo-księgowe dla funduszy Venture Capital oraz Startupów technologicznych. Obsługujemy wszystkie rodzaje funduszy alternatywnych – fundusze prywatne, korporacyjne, publiczne, klasyczne VC, struktury optymalizacji aktywów oraz sukcesji międzypokoleniowej oraz platformy tradingowe. Rozwijamy również Fundequate – specjalistyczną platformę raportowo-tradingowa dla funduszy VC, ich inwestorów i spółek portfelowych.

Bardzo dynamicznie się rozwijamy nasz dział analityczny realizujący projekty Due Diligence finansowe, Wyceny oraz Controllingu i Business Intelligence. Dlatego poszukujemy Analityka Finansowego do naszego biura w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy