Oferta pracy

Analityk Finansowy

PEOPLE Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla Naszego Klienta - firmy z branży bankowości- poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk Finansowy

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie danych finansowych związanych z budżetem rocznym i budżetami inwestycyjnymi,

  • rozliczanie inwestycji i wprowadzanie ich do majątku,

  • zarządzanie bazą systemu REMS z zakresu projektów Zespołu Utrzymania Nieruchomości,

  • dostarczanie zmian finansowych do planu budżetowego CRS z projektów,

  • udział w procesie przygotowywania budżetów kosztów utrzymania nieruchomości oraz budżetu remontowego i inwestycyjnego,

  • kontrola i nadzorowanie budżetu inwestycyjnego CRS – aktualny postęp prac i wykonania.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe z obszaru finansów, rachunkowości i pokrewnych

  • około 2 letnie doświadczenie zawodowe z obszaru księgowości, finansów, rachunkowości

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel (tabele przestawne, funkcje bazodanowe) (przewidziany jest test w trakcie procesu rekrutacyjnego)

  • samodzielność, sumienność, orientacja na cele

Pracodawca oferuje

  • pracę od zaraz

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo

  • praca w systemie hybrydowym, godziny pracy 9-17

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju w dużej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Od 24 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403

Przewiń do profilu firmy