Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

analityk finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    W związku z rozwojem naszego działu Controllingu, poszukujemy obecnie do naszej centrali w Warszawie osoby na stanowisko

    Nr ref.: 28999
    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

     • Wspieranie biznesu jako finance business partnera dla linii biznesowej
    • Analizy zyskowności oddziałów oraz zgłaszanie managerom wskazówek optymalizacyjnych
    • Kontrola zgodności faktycznych wyników z celami budżetowymi, identyfikacja różnic i wsparcie managera w podjęciu działań zaradczych
    • Przeprowadzanie cyklicznej analizy struktury kosztów bezpośrednich i pośrednich
    • Sporządzanie raportów i analiz controllingowych
    • Przygotowywanie i udostępnianie właściwym managerom informacji zarządczej
    • Wsparcie managerów w procesie budżetowania

    Oczekiwania:

    • 2,5 – 3 lata pracy na stanowisku związanym z obszarem controllingu
    • Wykształcenie wyższe ( mile widziane kierunki: rachunkowość, finanse)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Bardzo dobra znajomość programu Excel
    • Dobry poziom wiedzy z controllingu finansowego
    • Umiejętności analityczne
    • Wysokie umiejętności interpersonalne
    • Zdolność przekonywania

    Oferta:

     • Umowę o pracę
    • Pracę w międzynarodowej korporacji, będącej liderem na rynku
    • Szkolenia oraz możliwość rozwoju
    • Praca na zaawansowanych systemach informatycznych (m.in. SAP ERP)
    • Atrakcyjne warunki pracy
    • Opieka medyczna oraz inne świadczenia poza płacowe