Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1327 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

     Firma z branży usług medycznych – diagnostyki laboratoryjnej, jedna z czołowych sieci na rynku polskim, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Analityk Finansowy

    Główne zadania i obowiązki:

    • Analiza danych finansowych i sprzedażowych
    • Budżetowanie, prognoza i kontrola wskaźników KPI
    • Analiza sprzedaży i rentowności produktu, regionu, lokalizacji itp.
    • Sporządzanie raportów i analiz finansowych: miesięcznych i ad-hoc
    • Kontrola kosztów i analiza odchyleń
    • Wspieranie w tworzeniu informacji dla celów zarządczych

    Od idealnego/ej kandydata/tki oczekujemy:

    • Wykształcenia kierunkowe wyższe (rachunkowość lub finanse)
    • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Zaawansowana znajomość obsługi MS Excel
    • Duża samodzielność, aktywność
    • Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Biznesowe podejście i umiejętności obiektywnej oceny
    • Umiejętność wyciągania i syntetycznego przedstawiania wniosków

    Oferujemy:

    • interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Administratorem danych jest ALAB laboratoria Sp z o.o. z siedzibą w Warszawa 00-739, Stępińska 22 30 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.