Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1209 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.
    Zespół HRK FINANCE specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki budowlanej działającej w segmencie budownictwa mieszkalnego, na nowotworzone stanowisko poszukujemy osoby na stanowiska Analityka Finansowego Projektów.

    lokalizacja: Warszawa

    Zadania:

    • Kontrola, monitorowanie oraz raportowanie realizacji przygotowywanych budżetów
    • Monitorowanie rentowności realizowanych przez firmę projektów
    • Udział w przygotowywaniu nowych projektów inwestycyjnych, współpraca z innymi działami w zakresie analiz kosztowych
    • Przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych
    • Opracowywanie raportów okresowych i ad hoc na potrzeby wewnętrznych partnerów (w tym Zarządu)

    Wymagania:

    • Kierunkowe wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
    • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, chętnie z branży budowlanej
    • Doświadczenie w sporządzaniu budżetów i planów finansowych
    • Bardzo dobra znajomość MS Office, biegła znajomość Excel
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Aby zaaplikować na powyższe ogłoszenie proszę użyć przycisku poniżej:

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.