Oferta pracy

Analityk Finansowy

Fenix Capital Partners Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

5 500‐6 500 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Główne zadania:

·      budowanie modeli finansowych, narzędzi do zbierania danych i ich raportowania

·      wspieranie procesu raportowania miesięcznego, kwartalnego i rocznego

·      przygotowanie krótko i średnioterminowych planów i budżetów

·      sporządzanie miesięcznych raportów dla zarządu

·      bieżąca współpraca ze sprzedawcami

·      bieżące monitorowanie projektów inwestycyjnych grupy oraz ich raportowania

·      sporządzanie analiz, raportów na potrzeby akcjonariuszy w języku angielskim

·      współpraca z bankami, obligatariuszami i akcjonariuszami przy bieżącej obsłudze transakcji finansowych

Oczekujemy:

·      doświadczenia na podobnym stanowisku min 2 lata

·      wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych

·      samodzielności i skuteczności w rozwiązywaniu problemów

·      biegłej znajomości i obsługi excela (mile widziana obsługa vba oraz access)

·      bardzo dobrej organizacji pracy

·      umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

·      komunikatywnej znajomości języka angielskiego

·      umiejętności pracy w zespole

·     dostępności najpóźniej od sierpnia 2020

2 - 4 lat

Oferujemy:

·      pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju dynamicznym zespole

·      możliwość rozwoju zawodowego w interesującym i ciekawym obszarze rynku

·      atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające posiadane umiejętności i doświadczenie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy