Ta oferta pracy jest nieaktualna od 312 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Linetech Aircraft Maintenance to najbardziej dynamicznie rozwijająca się firma MRO w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy organizacją obsługową zatwierdzoną według wymagań EASA Part - 145 w zakresie obsługi liniowej oraz bazowej statków powietrznych.

    Więcej informacji na www.linetech.pl i https://www.youtube.com/watch?v=WnnFN5BqRRU

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • udział w sporządzaniu prognoz oraz w rozbudowanych procesach planowania finansowego,
    • kontrola realizacji prognoz,
    • sporządzanie raportów (kwartalnych, miesięcznych, tygodniowych) i analiz finansowych,
    • kontrola kosztów,
    • współpraca z innymi działami w zakresie analiz finansowych,
    • współpraca przy rozbudowie i optymalizacji wewnętrznych systemów IT.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia lub pokrewne),
    • minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • biegła znajomość programu Excel,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym,
    • znajomość Symfonii będzie dodatkowym atutem,
    • doskonałe umiejętności analityczne dbałość o szczegóły.

    Oferujemy:

    • bardzo dobrą atmosferę w pracy,
    • bogaty pakiet socjalny,
    • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania
     z treścią w tytule Analityk Finansowy.

    Prosimy o nazywanie plików swoim imieniem i nazwiskiem.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Linetech Sp. z o.o. Sp.k. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Linetech Sp. z o.o. Sp.k.  moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.