Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Analityk
    Finansowy
    ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych
    na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r.
    i zatrudnia około 2500 pracowników.

    Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.
    Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, zakładach produkcyjnych oraz w budynkach użyteczności
    publicznej i służby zdrowia.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Raportowanie finansowe do centrali, prognozowanie i budżetowanie w ramach obsługiwanego kontraktu/ów
    • Analiza odchyleń do budżetu i prognoz
    • Kontrola przychodów i kosztów
    • Zarządzanie rezerwami na koszty/przychody
    • Współpraca z działem księgowości
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych i prawnych
    • Opracowywanie oraz udoskonalanie raportów lokalnych
    • Wdrażanie i rozwijanie narzędzi informatycznych wspierających raportowanie
    • Przygotowywanie analiz Ad-hoc

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze analizy finansowej
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse lub pokrewne)
    • Znajomość pojęć i procesów księgowych
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • Dobra znajomość języka SQL
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
    • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i inicjatywa
    • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
    • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku biznesowym
    • Ciekawą pracę w zagranym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe miejsce pracy
    • Opiekę medyczną oraz możliwość dofinansowania karty sportowo-rekreacyjnej
    Szukamy właśnie Ciebie!
    Prosimy o dołączenie do przekazywanego CV poniższej klauzuli:
    „Działając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z procesem rekrutacji. Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką prywatności spółek ISS opublikowaną na stronie https://www.pl.issworld.com/ i jestem świadom wszystkich kwestii uregulowanych w powyższej Polityce prywatności związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, w tym okresu, przez jaki przechowywane będą moje dane osobowe oraz przysługujących mi praw, w tym prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie”.

    Informujemy:
    „Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Flisa 2, 02-247 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000034666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji”.