Analityk Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 2018-11-29
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2018-12-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 31812/001 6 - 8 tys. zł

    W związku z rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Finansowego. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za bezpośrednie wsparcie wszystkich obowiązków wykonywanych przez Dział Kontrolingu ze szczególną koncentracją na analizach sprzedaży. Jest to samodzielne stanowisko wymagające wyciągania wniosków oraz formułowania komentarzy i rekomendacji.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa spółka handlowa.

    Opis stanowiska

    • Udział w procesie budżetowania i planowania finansowego
    • Kontrola wykonania budżetu oraz analiza odchyleń
    • Przygotowywane analiz i raportów finansowych (P&L poszczególnych sklepów i całej firmy)
    • Kalkulacja i kontrola marży, analiza sprzedaży
    • Analiza efektywności akcji marketingowych
    • Ocena opłacalności podejmowanych inwestycji
    • Raportowanie wskaźników operacyjnych
    • Rozwój narzędzi analitycznych i raportowych

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Min. 2 doświadczenia w kontrolingu, analizie sprzedaży lub audycie finansowym
    • Mile widziana znajomość branży handlu detalicznego lub FMCG
    • Zaawansowana znajomość MS Excel
    • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (min. B2+)
    • Doświadczenie w pracy z bazami danych oraz systemami BI będzie dodatkowym atutem
    • Wysokie umiejętności analityczne oraz interpersonalne
    • Bardzo dobra organizacja pracy, pro-aktywność i odpowiedzialność

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Szeroki pakiet benefitów
    • Zniżki pracownicze
    • Przyjazna atmosfera
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców