Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-06-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE.

    Obecnie poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Naszym Kandydatom chcemy zaoferować:

    • ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku zarządzania nieruchomościami organizacji
    • możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji
    • udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych
    • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy:
      • prywatna opieka medyczna
      • grupowe ubezpieczenie na życie
      • program Multisport
      • świadczenia z funduszu socjalnego
      • nowoczesne narzędzia integrujące Pracowników poprzez aktywności sportowe
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • dołączenie do młodego i dynamicznego zespołu

    Kluczowe obowiązki:

    • odpowiedzialność za kontrolę strony przychodowej i kosztowej zarządzanych nieruchomości komercyjnych
    • analiza kosztów w podziale na koszty właściciela i koszty obiektu
    • analiza i kontrola NOI w porównaniu do budżetów przewidzianych dla danej nieruchomości
    • zapewnienie precyzyjnego i terminowego przygotowania cyklicznych raportów finansowo-zarządczych dla klienta
    • przygotowywanie rozliczenia kosztów wspólnych
    • sporządzania budżetu rocznego przychodów i kosztów eksploatacyjnych
    • codzienna współpraca z klientem oraz zewnętrznym działem księgowości
    • udział w spotkaniach z klientem oraz współpraca z przedstawicielami Cushman&Wakfield w zarządzanych obiektach

    Wymagania:

    • co najmniej 2 - letnie doświadczenie na stanowisku finansowo-analitycznym w branży nieruchomości – warunek konieczny
    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe, zarządzanie, wycena nieruchomości
    • umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia budżetów oraz długoterminowych prognoz finansowych
    • bardzo dobra znajomość Excela oraz pracy z bazami danych
    • wysoka motywacja, obowiązkowości, zaangażowanie w pracę i chęć zdobywania nowych doświadczeń oraz zdolność do pracy pod presją czasu
    • minimum dobra znajomość języka angielskiego
    Zastrzegamy sobie prawo, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Nadesłanych ofert nie zwracamy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: „Analityk finansowy” klikając na przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o., w celu realizacji procesów rekrutacyjnych obecnie i w przyszłości, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych RODO / GDPR określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
    x

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Cushman & Wakefield Polska sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Cushman & Wakefield Polska sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesiecy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.