Oferta pracy

Analityk Finansowy

KRUK S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

KRUK S.A.

Wołowska 8

Wrocław

KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).

Analityk Finansowy / Starszy Analityk Finansowy

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywny wpływ na kształtowanie wyników poszczególnych spółek Grupy KRUK – dostarczanie informacji zarządczych w formie analiz i rekomendacji dla Właścicieli, Rady Nadzorczej, Zarządu, kadry zarządzającej
  • Uczestnictwo w projektach wymagających poszukiwania nowych rozwiązań - opracowanie długoterminowych strategii, biznesplanów, prognoz oraz badanie efektywności projektów inwestycyjnych
  • Przygotowanie i analiza raportów (rachunek wyników, bilans, cash flow, raporty operacyjne, analiza rentowności klientów) razem z komentarzem oraz ich prezentacją dla poszczególnych osób z kadry zarządzającej
  • Udział w budowie modeli kalkulacyjnych oraz modeli do wyceny aktywów finansowych
  • Analiza i kontrola wykonania budżetu oraz prognoz wyników finansowych
  • Praca w międzynarodowym środowisku – controlling obejmuje wszystkie spółki Grupy

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

  • Masz wyższe wykształcenie kierunkowe (finanse, ekonomia lub pokrewne)
  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Posiadasz praktyczną znajomość MS Excel
  • Sprawnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Znasz zasady rachunkowości
  • Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania i prezentowania wniosków

PRZYJDŹ DO NAS! WARTO BO:

Dbamy o kulturę pracy:

  • Dajemy możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Dajemy możliwość rozwoju w lokalnych i międzynarodowych strukturach Grupy KRUK
  • Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

 Oferujemy benefity takie, jak:

  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Bezpłatna, prywatna opieka medyczna; Luxmed znajduje się tylko 100m od firmy (Wrocław)
  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny
  • Parking dla rowerów i samochodów, miejsce do ładowania hulajnogii roweru elektrycznego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy