Oferta pracy

Analityk Finansowy

Wrocławski Park Technologiczny S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

Wrocławski Park Technologiczny S.A.

Muchoborska 18

Wrocław

Wrocławski Park Technologiczny jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która dba o swoich pracowników. Umożliwiamy osobom pracującym u nas rozwój osobisty i zawodowy. Jeśli szukasz pracy, gdzie nie ma czasu na nudę-czekamy na Ciebie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:

  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych na potrzeby zarządcze oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • projektowanie narzędzi i wsparcie automatyzacji procesów kontrolingowych,
  • tworzeniem budżetów wybranych działów we współpracy z osobami odpowiedzialnymi za ich realizację,
  • comiesięczną analizą wyników i odchyleń od budżetu,
  • analiza danych finansowych pod kątem ich prawidłowości i kompletności,
  • kontrola należności i zobowiązań,
  • kontrola rozliczeń projektów finansowych ze środków publicznych.

PROFIL KANDYDATA:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w dziale finansowym,
  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dokładność, rzetelność oraz poczucie odpowiedzialności,
  • komunikatywność, otwartość i predyspozycje do pracy zespołowej,
  • dobra umiejętności organizacji pracy własnej,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

OFERTA:

  • praca pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • realizacja interesujących projektów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych pozyskanych podczas procesu rekrutacji, jest „Wrocławski Park Technologiczny” S.A. we Wrocławiu.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy