Oferta pracy

Analityk finansowy

FM WORLD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

FM WORLD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Żmigrodzka 247

Wrocław

FM WORLD Sp. z o. o. jest międzynarodową i dynamicznie rozwijającą się firmą z branży FMCG działającą w sektorze marketingu sieciowego. Perfumy, kosmetyki, chemia gospodarcza oraz kawy i herbaty są dziś dostępne nie tylko w Polsce, ale również w ponad 40 krajach na całym świecie. Firma ma na swoim koncie wiele wyróżnień, przyznawanych przez środowisko biznesowe, m.in.: Diament Forbesa, Gazela Biznesu, Certyfikat PNSA, Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet. Doceniana jest również wysoka jakość produktów, czego dowodem są nagrody przyznawane przez konsumentów, m.in.: Qltowy Kosmetyk, Superprodukt „Świata Kobiety”.

W związku z intensywnym rozwojem FM WORLD Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Numer ref.: AF/10/2020

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Samodzielne przygotowywanie zestawień i raportów (księgowych, finansowych, handlowych, magazynowych i rozrachunkowych);
  • Kalkulacja cen, analiza marż;
  • Uczestnictwo w procesie budżetowania, analiza odchyleń;
  • Udział w controllingowym zamknięciu miesiąca, szacowanie rezerw;
  • Analizowanie efektywności funkcjonowania poszczególnych oddziałów firmy;
  • Ocena sytuacji finansowej spółek z grupy;
  • Nawiązywanie współpracy z zewnętrznymi podmiotami, instytucjami na arenie międzynarodowej;
  • Sporządzanie dokumentacji niezbędnej do zrealizowania transakcji na danym rynku;
  • Współpraca i wsparcie dla innych działów oraz spółek w zakresie analiz ekonomicznych;

Zaaplikuj do nas, jeśli możesz pochwalić się:

  • Minimum 2-letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku w obszarze analiz finansowych i controllingu (mile widziane również doświadczenie nabyte w mniejszych firmach);
  • Wykształceniem wyższym o profilu ekonomicznym;
  • Doświadczeniem w przygotowywaniu raportów, analiz, prognoz; umiejętność biznesowej interpretacji wyników;
  • Znajomością języka angielskiego;
  • Doskonałą znajomością pakietu Office (znajomość VBA, SQL będą dodatkowym atutem);
  • Umiejętnością analitycznego myślenia;
  • Samodzielnością w działaniu;
  • Dużym zaangażowaniem do realizacji zadań;

Jeśli do nas dołączysz, to przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w renomowanej firmie;
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych, firmowych wydarzeniach, gdzie będziesz miał/a okazję do poznania fantastycznych osób;
  • Wysokie rabaty pracownicze na zakupy produktów firmowych;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

TWÓJ PARTNER DO KONTAKTU:

FM WORLD Artur Trawiński sp. z o.o. | Żmigrodzka 247 | 51-129 Wrocław| Polska

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „FM WORLD Artur Trawiński sp. z o.o.” (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „FM GROUP WORLD Artur Trawiński sp. z o.o.” sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Jednocześnie realizując obowiązek informacyjny, o którym mowa w art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy : https://cdn.fmgroup.pl/download/HR/hr_inf_rodo.pdf

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy