Oferta pracy

Analityk Finansowy

Grupa EMC SzpitaleO firmie

  • aleja Śląska 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa EMC Szpitale

aleja Śląska 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie bieżących analiz finansowych i przygotowywanie oraz rozwój raportów według grupowych standardów

  • przygotowywanie, rozliczanie oraz analiza wskaźników KPI i benchmarków dla komórek biznesowych

  • przygotowywanie raportów na potrzeby instytucji zewnętrznych

  • uczestniczenie w projektach zmierzających do zwiększenia efektywności i rentowności działalności

  • uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,

  • udział w przygotowywaniu informacji zarządczej na potrzeby biznesu

  • udział w zamknięciu miesiąca, współpracę przy tworzeniu raportów miesięcznych (rachunek wyników i bilans, rachunek zarządczy),

  • wsparcie merytoryczne dla dyrektorów jednostek biznesowych

Nasze wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobrej znajomość MS Excel

  • umiejętności pracy z dużą ilością danych

  • wykształcenia wyższego - preferowane o profilu ekonomicznym

  • zaangażowania, samodzielności, umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • znajomości zasad analizy finansowo-zarządczej

  • znajomość podstaw VBA i SQL będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • interesującą pracę pełną prawdziwych wyzwań

  • możliwości rozwoju umiejętności finansowych i awansu

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym

  • wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy,

  • możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do naszej Centrali we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk Finansowy.

Przewiń do profilu firmy