Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Finansowy

Urtica Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów okresowych, służących do podejmowania decyzji zarządzającym firmą,

  • sporządzanie raportów i analiz finansowych ad -hoc,

  • uczestniczenie w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastów/ planu wieloletniego,

  • monitorowanie wykonania planów i analizowanie odchyleń,

  • opracowywanie i obliczanie KPI dla wybranych procesów, obszarów, produktów,

  • analiza rentowności produktu, regionu, kategorii itp.,

  • kontrola kosztów,

  • tworzenie i doskonalenie narzędzi kontrolingowych,

  • współpracowanie z innymi działami.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, finanse,

  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność wyciągania wniosków,

  • praktyczna wiedza z zakresu analizy finansowej i rachunkowości zarządczej,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • znajomość SQL

  • mile widziana znajomość BI (w szczególności Tableau)

  • dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność, zaangażowanie, skrupulatność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w firmie będącej liderem na rynku dystrybucji leków;

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez sprawczość oraz pracę na samodzielnym stanowisku;

  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole doświadczonych specjalistów;

  • koszyk benefitów, m.in.: karty sportowe, zajęcia z trenerem biegowym, spotkania integracyjne, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe i lekowe.

Urtica Sp. z o.o.

Pelion to jedna z największych grup działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce, na Litwie i w Wielkiej Brytanii. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF S.A. (sprzedaż hurtowa), Pharmapoint Sp. z o.o. (przedhurt), Urtica Sp. z o.o. (zaopatrzenie szpitali), CEPD N.V. (sprzedaż detaliczna) i Pharmalink Sp. z o.o. (usługi dla producentów).

Przewiń do profilu firmy