Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Finansowy

Wrocławski Park Technologiczny S.A.

Muchoborska 18

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych na potrzeby zarządcze oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • projektowanie narzędzi i wsparcie automatyzacji procesów kontrolingowych,

  • tworzenie budżetów wybranych działów we współpracy z osobami odpowiedzialnymi za ich realizację,

  • comiesięczna analiza wyników i odchyleń od budżetu,

  • przygotowywanie wieloletnich planów i prognoz oraz kontrola ich realizacji,

  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących projektów inwestycyjnych,

  • analiza danych finansowych pod kątem ich prawidłowości i kompletności,

  • kontrola rozliczeń projektów finansowych ze środków publicznych.

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie w dziale finansowym, kontrolingowym,

  • wykształcenie wyższe lub średnie,

  • znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel,

  • dokładność, rzetelność oraz poczucie odpowiedzialności,

  • wysoka umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,

  • komunikatywność, otwartość i predyspozycje do pracy zespołowej,

  • dobra umiejętności organizacji pracy własnej.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu rachunkowości,

  • wykształcenie ekonomiczne kierunkowe (rachunkowość, finanse) lub ostatnie lata studiów

  • znajomość programów finansowo-księgowych,

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Praca pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Realizacja interesujących projektów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Wrocławski Park Technologiczny jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która dba o swoich pracowników. Umożliwiamy osobom pracującym u nas rozwój osobisty i zawodowy. Jeśli szukasz pracy, gdzie nie ma czasu na nudę-czekamy na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy