Oferta pracy

Analityk finansowy

TelForceOne S.A.

  • Krakowska 119, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Krakowska 119

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie cyklicznych analiz i raportów dotyczących działań Spółki z kluczowych obszarów biznesowych

  • rekomendowanie rozwiązań na podstawie przygotowywanych analiz

  • budżetowanie poszczególnych jednostek biznesowych oraz weryfikacja założeń

  • tworzenie narzędzi do raportowania i prezentowania wyników

  • udział w prognozowaniu sprzedaży

  • uczestniczenie w sporządzaniu analiz finansowych

  • kontrola kosztów zgodnie z przyjętymi planami budżetowymi

  • wsparcie w przygotowywaniu rachunku wyników

  • bezpośrednia współpraca z poszczególnymi jednostkami biznesowymi

  • realizacja zadań ad hoc

Nasze wymagania

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • zaawansowana znajomość MS Excel

  • holistyczne spojrzenie na organizację

  • analityczne myślenie i umiejętność integracji danych z różnych źródeł

  • nienaganna organizacja pracy

Mile widziane

  • znajomość języka SQL

  • znajomość narzędzi Business Intelligence

  • doświadczenie w branży handlowej

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim

  • samodzielność w działaniu

  • wpływ na rozwój firmy i jej rentowność oraz proponowanie nowych rozwiązań

  • atmosferę nastawioną na wymianę know-how ze współpracownikami i ekspertami w swojej dziedzinie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która z odwagą i pasją wspiera biznes swoich partnerów, dostarczając najnowszych rozwiązań z zakresu mobilnych technologii. Naszym celem jest zwiększenie siły i skuteczności, dzięki rozszerzeniu kompetencji do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy