Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy, wsparcie działu IT

Natek PolandO firmie

  • Szczytnicka 11, Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Natek Poland

Szczytnicka 11

Wrocław

Poszukujemy:

MS Office
Excel
Finanse / rachunkowość

Opierając się na wspólnych wartościach naszej firmy - odpowiedzialności, wiedzy i partnerstwie - misją NATEK jest dostarczanie wysokiej jakości usług outsourcingowych i konsultingowych IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2004 roku nasi pracownicy uczestniczą w projektach dla naszych partnerów z całego świata w najważniejszych branżach, w tym w finansach i ubezpieczeniach, telekomunikacji, infrastrukturze IT. NATEK posiada biura w Polsce, Bułgarii, Czechach i na Słowacji, a dzięki zespołowi ponad 500 ekspertów, w tym kierowników projektów, programistów i administratorów, jesteśmy w stanie skutecznie wspierać naszych partnerów.

OBOWIĄZKI:

  • Sporządzanie raportów, analiz i wskaźników dotyczących kosztów IT i portfela projektów
  • Wsparcie analityczne w procesie planowania i prognozowania kosztów IT
  • Udział w przygotowywaniu miesięcznych raportów finansowych
  • Opracowywanie narzędzi wspomagających i automatyzujących przetwarzanie danych finansowych
  • Monitoring wydatków w ramach Portfela Projektów
  • Kontrola jakości danych w systemach ewidencyjnych i raportowych dotyczących obszaru zarządzania projektami
  • Przygotowywanie prezentacji w Power Point
  • Wsparcie pracowników EPMO w bieżącej realizacji celów zgodnie z wytycznymi menadżera Działu

WYMAGANIA:

  • Absolwent uczelni wyższej- preferowane wykształcenie ekonomiczne/techniczne (mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze finansów, rachunkowości) lub student co najmniej III roku studiów (ekonomiczne lub techniczne)
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel + mile widziana znajomość Share Point)
  • Znajomość Power BI
  • Umiejętność analitycznego myślenia i modelowania danych
  • Znajomość podstaw programowania (MS Access, MS SQL Server)
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 albo 9-17
  • Dokładność i sumienność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoka odpowiedzialność oraz kultura osobista
  • Komunikatywność na wysokim poziomie i proaktywna postawa oraz zaangażowanie
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

PROCES REKRUTACYJNY

  1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem NATEK
  2. Rozmowa telefoniczna z managerem
  3. Feedback :)

NASZA OFERTA:

  • Umowa o pracę / B2B
  • Dla B2B – dodatkowe 23 dni rocznie płatnej nieobecności
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 albo 9-17
  • Praca zdalna w okresie pandemii
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Platforma e-learningowa UDEMY
Jeżeli jesteś zainteresowany/a wyślij CV lub kliknij poniżej przycisk Aplikuj
By submitting this application you consent to the processing of your personal data by NATEK Poland (Spektrum Tower, Twarda 18, 00-105 Warszawa)) for the purposes of assesing your aplication for potentially suitable roles as described.
You may withdraw your consent at any time by emailing to [email protected]
For more information, please refer to our privacy policy https://natek.eu/privacy-policy/
Consent statement agreement question:
I understand and consent for my data to be processed in line with the Privacy Notice and Privacy Policy.

Ogłoszenie archiwalne