Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy – wycena spółek

MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udział w wycenie instrumentów udziałowych  na potrzeby statutowe Funduszy Inwestycyjnych jak również w ramach świadczonych usług corporate finance

  • tworzenie oraz aktualizacja modeli wycen

  • wybór sposobu wyceny instrumentów udziałowych

  • pozyskiwanie danych finansowych niezbędnych do oszacowania wartości godziwej

  • bieżąca współpraca i komunikacja z Klientami, bankami depozytariuszami oraz audytorami

Nasze wymagania

  • absolwenci studiów I stopnia na kierunkach matematyka, finanse i rachunkowość, ekonomia

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z wyceną spółek

  • zaawansowana znajomość arkusza Excel

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i matematyki finansowej

  • wysokie zdolności analityczne, w szczególności interpretowanie danych

  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • pomysłowość i zaradność

  • mile widziane uczestnictwo w programie CFA i/lub posiadanie licencji na Doradcę Inwestycyjnego

To oferujemy

  • udział w ciekawych i bardzo różnorodnych projektach z zakresu wycen spółek

  • pracę w młodym, kompetentnym i doświadczonym zespole

  • pracę w ścisłym centrum Warszawy, hybrydowy model pracy

  • przyjazne środowisko pracy i kultura organizacyjna

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Niezależny, profesjonalny doradca, którego celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia dla średniej wielkości przedsiębiorców działających w Polsce, obejmującego najistotniejsze decyzje finansowe, zwłaszcza dotyczące pozyskiwania środków na rozwój działalności.

W związku z dynamicznym rozwojem Zespołu Wycen dedykowany do obsługi czołowych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Analityk Finansowy