Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

DUON Dystrybucja Sp. z o.o.O firmie

  • Wysogotowo (pow. poznański)

    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie wysokiej jakości danych finansowych,

  • raportowanie oraz analiza comiesięcznych wyników finansowych (P&L)

  • monitorowanie kosztów,

  • sporządzanie analiz marżowości,

  • tworzenie i rozwijanie narzędzi raportowych,

  • udział w procesie budżetowania,

  • udział w projektach optymalizacyjnych,

  • uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca,

  • analizy ad-hoc,

  • współpraca z jednostkami spoza organizacji,

  • wsparcie departamentu finansowego w bieżących działaniach.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w controllingu,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność w realizacji zadań,

  • umiejętność wyciągania wniosków z przeprowadzonych analiz,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane

  • znajomość SAP.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość stałego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach a także pracę w kreatywnym i doświadczonym zespole specjalistów,

  • udział w ciekawych projektach z zakresu finansów i controllingu,

  • jak pracownik zyskasz możliwość korzystania z dodatkowych benefitów takich jak zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne i wiele innych,

  • dołączysz do zgranego zespołu ludzi, którzy lubią swoją pracę i są dumni z jej efektów :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

DUON Dystrybucja Sp. z o.o.

Spółka DUON Dystrybucja sp. z o.o. wchodząca w skład grupy energetycznej GGE jest obecnie jednym z wiodących prywatnych dystrybutorów gazu ziemnego w Polsce. Grupa GGE jest zaangażowana także w wytwarzanie, dystrybucję i sprzedaż ciepła oraz energii elektrycznej, sprzedaż gazu ziemnego poprzez infrastrukturę stron trzecich oraz oferuje przedsiębiorstwom kompleksowe rozwiązania energetyczne na bazie różnego rodzaju paliw.

Przewiń do profilu firmy