Logo Pracuj.pl

Analityk Finansowy

E100 International Trade Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Rozpatrywanie wniosków o zatwierdzenie i zwiększenie limitów
  • Praca z bazami danych
  • Przygotowywanie informacji statystycznych
  • Praca z ubezpieczeniami
  • Weryfikacja klientów i kontrahentów
  • Okresowa rewizja dotychczasowej polityki kredytowej
  • Badanie i analiza zewnętrznych trendów gospodarczych
  • Opracowywanie nowych form i rodzajów zabezpieczeń przed ryzykiem
  • automatyzacja i optymalizacja istniejących procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe finansowe/bankowe/ekonomiczne
  • Znajomość języka rosyjskiego
  • Doświadczenie zawodowe w sektorze finansowym i/lub ocena kredytowa i/lub ryzyko i zarządzanie
  • Znajomość rodzajów i form dokumentacji księgowej i finansowej oraz sprawozdawczości
  • Znajomość głównych wskaźników ekonomicznych wskazujących na kondycję ekonomiczno-finansową firmy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, PowerPoint)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku zatrudnienia
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze oraz udział w nowym rozwijającym się projekcie
  • Tryb pracy z biura i w ramach home office
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne

E100 International Trade Sp. z o.o.

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 250 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 850 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

Analityk Finansowy, pomorskie