Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

FCC Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analizowanie danych finansowych pochodzących z grupy spółek FCC w Polsce,

  • przeprowadzanie szczegółowych analiz finansowych zarówno prowadzonych, jak i planowanych działań w świetle ich efektywności finansowej,

  • prowadzenie analiz i oceny ryzyka ekonomicznego planowanych działań,

  • badanie rentowności poszczególnych kontraktów, produktów, a także struktur firmy,

  • tworzenie arkuszy analitycznych i sporządzanie terminowych raportów z dokonanych analiz,

  • branie udziału w przygotowywaniu długo- i krótkoterminowych strategii finansowych oraz budżetów spółek FCC w Polsce,

  • ocenianie od strony finansowej projektów inwestycyjnych,

  • analiza obecnie prowadzonych przedsięwzięć pod kątem efektywności,

  • kompletowanie informacji o rynku,

  • sporządzanie analizy rynku i monitorowanie działań konkurencji,

  • sporządzanie arkuszy analitycznych, raportów oraz zestawień na potrzeby działu handlowego i działu operacyjnego,

  • tworzenie danych statystycznych na potrzeby nowych projektów

  • czynności ukierunkowane na poprawę wyników przedsiębiorstwa

  • opracowywanie raportów na potrzeby bezpośredniego przełożonego oraz Zarządu Grupy FCC w Polsce (m. in. analiza wyników sprzedaży, rentowność kontraktów, analiza kosztów kontraktów)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • 2 - 5 lat doświadczenia w dziale finansowym,

  • podstawy teoretyczne w zakresie zarządzania finansami i prawa podatkowego,

  • bardzo dobra znajomość programów komputerowych z pakietu MS Office, w tym doskonała znajomość Excela oraz obsługa baz danych,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętności analityczne,

  • dyspozycyjność,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w otwartym zespole współpracowników,

  • darmowe lekcje języków obcych,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • silne i dynamiczne wsparcie międzynarodowej firmy,

  • niezbędne narzędzia pracy.

FCC Polska Sp. z o.o.

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy międzynarodowym koncernem działającym na pięciu kontynentach m. in. w sektorze usług unieszkodliwiania i przetwarzania odpadów.

Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, lubisz wyzwania i oczekujesz zdobywania nowych umiejętności, zgłoś swoją aplikację na stanowisko: Kierownik ds. Zagospodarowania Odpadów.

Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami!

Przewiń do profilu firmy