Oferta pracy

Analityk Finansowy

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta, firmy działającej w branży fotowoltaicznej poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych
  • Raportowanie wyników finansowych
  • Obliczanie opłacalności transakcji, kosztów transakcji
  • Rozliczanie inwestorów finansowych w oparciu o istniejące i zawarte umowy inwestycyjne
  • Rozliczanie zrealizowanych oraz prowadzonych projektów
  • Symulacje i obliczenia podatkowe
  • Liczenie biznesplanów dla projektów
  • Kontrola i rozliczanie kosztów produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/rachunkowość zarządcza/finanse/controlling
  • Samodzielność w zakresie wykonywanych zadań
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej i finansowej
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

Nasz klient oferuje:

  • Pracę na samodzielnym, rozwojowym stanowisku
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym otoczeniu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne