Oferta pracy

Analityk Funduszy Inwestycyjnych

Bank Millennium S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Millennium Dom Maklerski S.A. będący częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium poszukuje kandydatów do pracy w Departamencie Analiz na stanowisku:

Numer ref.: pracuj/Pracuj/MDM/AFI

Główne zadania:

  • Przygotowywanie analiz funduszy inwestycyjnych i TFI
  • Analiza trendów na giełdach światowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Doświadczenie w zakresie analiz funduszy inwestycyjnych zdobyte w instytucji związanej z rynkiem kapitałowym
  • Znajomość zasad funkcjonowania rynku kapitałowego
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność dokonywania szczegółowej analizy problemów
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur Grupy Kapitałowej Banku Millennium.
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
P.S. Czy wiesz, że w naszym Banku 90% kadry kierowniczej pionu sprzedaży bankowości detalicznej zaczynało karierę przy obsłudze klienta?

Dołącz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonym CV przez Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie oraz przez Spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Banku Millennium S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy